Kancelarija

Welcome to Carobnjastvo

Novosti

Škola je pauzirana dok forum ne skupi 200 članova. Halliwell magazine takođe zaustavljen zbog neaktivnosti. Magicboy-u je napravljena HTML strana sa njegovim pričama. Forum ima novi look i HTML stranicu.

Reklamirajte nas

• Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Kancelarija taj Pon Feb 01, 2010 1:11 pm

Gost

Gost
      Ovdje dodajte direktorovu kancelariju.
      To vam je ideja od Lord-Voldemorta-koji-je-smislio-deset-miliona-ideja-za-ovaj-sajt-i-najaktivni-je-od-svih-a-josh-je-na-prvom-rangu-a-aktivniji-je-od-direktora (to je moje novo ime(sve to zajedno))

2 Re: Kancelarija taj Uto Feb 02, 2010 7:04 am

Sooper ideja, Lorde-Voldemorte-koji-je-smislio-deset-miliona-ideja-za-ovaj-sajt-i-najaktivni-je-od-svih-a-josh-je-na-prvom-rangu-a-aktivniji-je-od-direktora!!! Direktore, postawila sam pitanje u pitanjima jos kad, ti si online, a ne odgowaras, pa da pitam sto??? VHP

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Kancelarija taj Uto Feb 02, 2010 8:56 am

salkal32

Administrator
      Administrator
      Neka mi na pm nabroji sve ideje koje je on dao.....
      A postove je zaradio svađama

Pogledaj profil korisnika http://www.carobnjastvo.com

4 Re: Kancelarija taj Ned Maj 23, 2010 5:13 am

Mejrema

Administrator
      Administrator
      Lorde-Voldermort-koji-je-smislio-deset-miliona-ideja-za-ovaj-sajt-i-najaktivni-je-od-svih-a-josh-je-na-prvom-rangu-a-aktivniji-je-od-direktora!!! Ne moras ovako dugacko ime!!!

Pogledaj profil korisnika

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
      Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog