Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica

Welcome to Carobnjastvo

Novosti

Škola je pauzirana dok forum ne skupi 200 članova. Halliwell magazine takođe zaustavljen zbog neaktivnosti. Magicboy-u je napravljena HTML strana sa njegovim pričama. Forum ima novi look i HTML stranicu.

Reklamirajte nas

• Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pon Jan 04, 2010 1:47 pm

salkal32

Administrator
      Administrator
      ovdje nam pisite kako se oblaciti kao magicno bice

Pogledaj profil korisnika http://www.carobnjastvo.com

2 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Uto Jan 12, 2010 2:25 pm

Magicboy

Profesor
      Profesor
      Farmerke,Majica zavisi od raspolozenja,duks,trenerka...Jakna,obavezno sa krznom na kapuljaci....Nista posebno....

Pogledaj profil korisnika

3 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Ned Feb 21, 2010 9:35 am

salkal32

Administrator
      Administrator
      Hmmmm.........to je kao oni moderni carobnjaci

Pogledaj profil korisnika http://www.carobnjastvo.com

4 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Ned Feb 21, 2010 11:35 am

Djina

Profesor
      Profesor
      Ma sarenooo..... Very Happy)))

5 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Ned Feb 21, 2010 3:22 pm

Werewitch

Učenici
      Učenici
      hehe ja sam dark, tako da mene necete videtu u necemu sto nije crno ili plavo (sa srebrnim detaljima mozda)

6 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Ned Feb 21, 2010 3:33 pm

Magicboy

Profesor
      Profesor
      Xe,xe,xe....Da moderni....=)

7 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pet Maj 14, 2010 2:20 pm

Mejrema

Administrator
      Administrator
      Oni ogrtaci VHP

8 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Sub Maj 15, 2010 5:54 am

Eldar

Učenici
      Učenici
      Belo kao bela magija VHP

9 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Ned Maj 16, 2010 9:50 am

Werewitch ::hehe ja sam dark, tako da mene necete videtu u necemu sto nije crno ili plavo (sa srebrnim detaljima mozda)
      Bez srebrnih detalja, ali me možete videti i u drugim bojama...

10 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Ned Maj 16, 2010 10:23 am

AxE

Ravenclaw
      Ravenclaw
      ma najbolja im je ona mantija sa bojama kuce u kojoj su...

11 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pon Maj 24, 2010 3:52 am

shone

Učenici
      Učenici
      Pa neki crni duks i farmerke ili crne pantalone i kozni mantil(do poda da bude)

12 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pet Maj 28, 2010 10:36 am

....hm...zavisi od raspolozenja..VHP...nedad sportski...nekad tip-top..VHP...normalno i opusteno..VHP

13 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pet Maj 28, 2010 10:38 am

Rock Soul

Učenici
      Učenici
      Zanimljivo pitanje !

Uzeti sesir sa svakavim glavama na njemu, umjesto stapa uzeti gitaru, umjesto neke zivotinje pojacalo, umjesto nekog oruzija mikrofon, umjesto stapica pedalu i rokaj ! Very Happy Naravno u crno se obuci ili bijelo nikako Very Happy

14 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pet Maj 28, 2010 11:05 am

Rock Soul ::Zanimljivo pitanje !

Uzeti sesir sa svakavim glavama na njemu, umjesto stapa uzeti gitaru, umjesto neke zivotinje pojacalo, umjesto nekog oruzija mikrofon, umjesto stapica pedalu i rokaj ! Very Happy Naravno u crno se obuci ili bijelo nikako Very Happy
      Moj čovek...^^

___________________http://www.carobnjastvo.com_________________

15 Re: Kako se oblačiti kao čarobnjak-vjestica taj Pet Maj 28, 2010 6:38 pm

mario93

Profesor
      Profesor
      ** ::
      Rock Soul ::Zanimljivo pitanje !

Moj čovek...^^

meni se takodje veoma svidja..

___________________http://www.carobnjastvo.com_________________

AMALA PAZZA INTER AMALA

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
      Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Nauka i Znanje | Highschool | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog