Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Biseri i blamovi Empty Biseri i blamovi Uto Jun 01, 2010 9:11 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Pišite nam bisere koje čujete.....a i blamove......


Evo jedan moj:

Ja i Alyssa smo bili na Jahorinu ove godine..... I kada je ona pošla samno mna žičaru, pri izlasku, ona me je vukla na jednu stranu, i gurnula me sa žičare jer se plašila da sama siđe. Tada smo izlećeli, i imala naj se druga korpa potkupit da nije bilo obezbeđenja.

Bilo je looodo

http://www.carobnjastvo.com

2Biseri i blamovi Empty Re: Biseri i blamovi Uto Jun 01, 2010 3:06 pm

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3

Učenici
Učenici
...ja ih imam toliko mnogo...zna Nina..VHP...svaki dan po milion..samo se ispaljujem..VHP...jednom sam prisla decku poljubila ga...naravno pojma nisam imala ko je on...ali to sam ukapirala tek pose pozdrava jer sam mislila da je neko drugi..VHP..da...pocrvenela sam kao paradajz.:VHP...strasnooo..VHP

3Biseri i blamovi Empty Re: Biseri i blamovi Uto Jun 01, 2010 3:32 pm

Gost

Anonymous

Gost
ima i salkal32 blam.. inace bili su brezuljci...I posto je on ,,iskusni''' skijac nas instruktor je rekao da on oide zadnji.. i prosao je instruktor , moja sestra ja i krenuo on.. i samo da vidite kako je pao.. ma to je za plakanja.. posceo da skakuce..haha pa mu skija spala a on pao i gleda sav zbunjen...

4Biseri i blamovi Empty Re: Biseri i blamovi Uto Jun 01, 2010 3:38 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
MRKVOOO

Kada smo ja i ti pokvarili lift, a oni optužili malu decu, a ti stalno pritiskala dugmiće

http://www.carobnjastvo.com

5Biseri i blamovi Empty Re: Biseri i blamovi Uto Jun 01, 2010 3:38 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
haha ja i moji se svaki dan napijamo tako da nebi ni zelela da znam sta sve radimo xDDDD

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions