Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

1Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Silvermist BellatriX Pet Jan 22, 2010 2:08 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
First topic message reminder :

Ime: Silvermist BellatriX
Godina: 13
Slika: Silvermist BellatriX - Page 2 Wolfwitchgreetingcardun
Moć:empatija-osjećanje tuđih osjećanja, Hidrokineza - kontrola vode
Tip: Vestica
Šta volite, a šta ne: Volim mir, svoje prijatelje, zivotinje, moc, mesec, element vode, vukove, slobodu, kisu, istrajnost, hrabrost, ponos, noc - a ne volim nasilje, bes, ne pravdu, kukavicluk, laz, aroganciju, uobrazenost, naredjenja

O vama: Ja sam rodjena u Beogradu. Imam 13 godina (ok, skoro!), Oduvek sam bila zainteresovana u magiju. Nemam bas puno prijatelja jer me ljudi ne vole zbog mog obozavanja magije i misle da sam cudna. Obozavam zivotinje i volim ponekad i da pricam s njima. Ja sam uvek spremna da postavim ledja za prijatelje i osobe koje su mi drage i preuzmem odgovornost na sebe. Ne plasim se nikoga i nicega i mrzim arogantne i umisljene osobe.

Status naloga:prihvaćen



Poslednji izmenio Werewitch dana Pon Feb 22, 2010 3:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta


26Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 6:13 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
NAPICI - I lekcija *



''domaci je da sastavite napitak po vasem ukusu.. Nek bude sto kreativnije...''

Napitak za podvodno disanje:

Napuniti kotlic vodom do pola
sastojci: Žalfija, Muškatni Oraščić, Kadifica, Mandragora, Morač i 4 kapi zmajeve krvi
*skoro svi sastojci su vodenog elementa sto omogucava korisniku da se savrseno uklopi s vodom*

sastojke sipati u kotlic ovim redom i staviti kotlic na vatru ( nek se greje oko 2- 3 min.)

ako je dobro napravljen, napitak bi trebao da poprimi tamno plavu boju.


Silvermist BellatriX - Page 2 227972-cobalt_potion_bottle_large

Silvermist BellatriX - Page 2 3163868791_bedc0f7762

27Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 6:30 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
NAPICI - II lekcija* ELIKSIRI


Domaći

1.Navedite mi imena nekih eliksira
2.kako biste vi smućkali neki elixir.



1.) elixir of life - elixir zivota, elixir zarastanja, razni medicinski (magijski naravno) elixiri....
2.) znam jedan ''the healing blue water elixir''

ovaj elixir eleminise viruse, bakterije i takodje prociscava zagadjenu vodu.

Prvo morate naci 2 flase s tamno plavim staklom, oprati ih (detaljno) i ostaviti na vetru i suncu da se suse.
Napuniti jednu flasu vodom to vrha i ostaviti je direktno na suncu najmanje 3 sata.
Zatim presuti vodu iz te napunjene i praznu flasu.
Kada napunite drugu flasu stavite je na sunce. (2 sata)
Kada se to zavrsi uzmite flasu i mozete: popiti vodu zbog unutrsnjih bolesti, staviti na ranu, opekotinu i slicno, ili sipati u zagadjenu vodu i procistiti je.

28Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 6:33 am

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
5-5-5-5-5-5

http://www.carobnjastvo.com

29Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 6:50 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
ALHEMIJA - II lekcija- MAGNETIZAM + KAMEN MUDROSTI

DOMACI
Napisite koje bi vi sastojke koristili za pravljenje kamena mudrosti i da obrazlozite zasto bas te sastojke...



Obavezno bi koristila neko ulje, mislim da trebaju da prevladjuju sastojci zemljanog i vatrenog elementa ali niposta da se izostavi voda.
stavila bi malo bagrema, Aloju obavezno, pomalo jabuku, Benzoin, Boraka, mozda Civet, Zmajeva Krv, Vratić, Arapski Tajman, Stiraks i Ljutovnica.

(imam odlican osecaj da sam promasila temu...)

30Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 8:39 am

Gost

Anonymous

Gost
5-5-5

31Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:01 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
yay :3 Silvermist BellatriX - Page 2 Icon_biggrin

32Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:06 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
POENI SU SABRANI I UPISANI U PROFILU

http://www.carobnjastvo.com

33Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:12 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
61 super! Silvermist BellatriX - Page 2 Lol kako se jos skupljaju poeni? Silvermist BellatriX - Page 2 Icon_biggrin

i s kolko se prelazi na drugi nivo? Silvermist BellatriX - Page 2 806800 Silvermist BellatriX - Page 2 806800

Silvermist BellatriX - Page 2 150819

34Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:14 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
Prešla si... svaka čast....kada budeš imala oko 150 poena onda ces moci na nivo 3...
A poene mozes i na takmicenjima da osvajas

http://www.carobnjastvo.com

35Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:18 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
ok Silvermist BellatriX - Page 2 Icon_biggrin

36Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:22 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Jedno pitanjce,gde mozemo videti svojebodove iz Skole Magije...?Mozda sam i ja na drugom stepenu...Pricaj... VHP

37Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:27 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
^_^ ides u profil i one zvezdice (5) na vrhu - to su stepeni, ja recimo sada imam 2 zvezdice, znaci 2. stepen. apoeni su skroz dole na profilu , pise ti poeni i nacrtan je kovceg s blagom Silvermist BellatriX - Page 2 Icon_biggrin ti si kolko ja vidim jos uvek 1. nivo i mas 41 poen Silvermist BellatriX - Page 2 Icon_smile

38Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:31 pm

Magicboy

Magicboy

Profesor
Profesor
Pa hvala....=)

39Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sub Feb 06, 2010 12:38 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
nista Very Happy

40Silvermist BellatriX - Page 2 Empty V lekcija-Isceliteljske čini Pon Mar 08, 2010 12:27 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
1.) magične vile,
u vazduh nek polete,
ćilim običan,
magiju nek stekne.

2.)
Silvermist BellatriX - Page 2 Expensive-rug

Silvermist BellatriX - Page 2 BH3172

Silvermist BellatriX - Page 2 Alf_flying_rug

Silvermist BellatriX - Page 2 Persian%20rug

41Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Pon Mar 08, 2010 12:34 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
ISCELITELJSKE ČINI

DOMAĆI: IZMISLJEN SASTV NA TEMU : KADA SAM PRVI PIU UPOTREBIO ISCELITELJSKE ČINI


Vukovi i vampiri su vodili rat. vukovi su koristili elemenat vode a vampiri vatru, naravno bili smo jaci i pojeli smo vampire :3 ali je posle rata bilo mnogo povredjenih vukica i ja sam iz izlecila isceliteljskim cinima i onda smo svi zajedno zavijali na mesec :3333

42Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Pon Mar 08, 2010 1:14 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
ocene su 5 i 4

http://www.carobnjastvo.com

43Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Pon Mar 08, 2010 1:36 pm

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
4? nyaaaaaa i ti si na strani vampira?!?!? =_=''''

44Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sre Mar 10, 2010 5:06 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
V LEKCIJA - HERBIOLOGIJA

domaci: jedam dam u prirodi


-Pa ja i moji vukici smo se setali sumom i trazili mandragore, morali smo dobro da trazimo. I onda smp naisli na grupu veoma neprijateljski nastrojenih mandragora. onda sam ja uzela svoje rukavice od zmajske kože i pocupala mandragore, pokusala je jedna da me ubode na sapu al nije mogla. onda sam ih strpala u posebnu posudu i odnela mandragore do svoje radionice, onda sam ih proucavala s mikroskopom. (i onda sam ih pojela :3)

45Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sre Mar 10, 2010 5:20 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
NAPICI - V LEKCIJA


''pokusaj pravljenja napitka za srecu''

za napitak srece potrebno je mnogo biljaka i sastojaka:
1.) Cvetni delovi biljke se koriste za mirise ili za punjenje lutki, mirisne torbice, i jastuke ili kao za dodatak kupkama.
2.)Delovi Stabljike se mogu koristiti za izrađivanje instrumenata ili oruđa u magijske svrhe.
3.)Listovi
su veoma raznovrsni i mogu se koristiti za pravljenje masti, ulja,
kupki, i za punjenje lutki, jastuka, natapanje i napijanje poput čaja-
UVERITE SE DA NIJE OTROVNO ILI DA NISTE ALERGIČNI !

4.)Aromatične
smole i rezine, zajedno sa drvetom, korom, i uljima mogu se zapaliti
poput mirisa. Uvek je dobra ideja da zapalite malo mirisa pre bilo
kakvog važnijeg rituala kako bi ste odredili kako dobro gori, i
kvalitet mirisa. Loš miris može biti ogroman problem jer odvraća pažnju
i može da uništi čitav ritual, da ne zaboravimo da pomenemo, da je ovo
uvreda duhovima.

Biljke koje spadaju u broj 2 biće manje potrebne ya ovaj napitak.
1. zapaliti vatru u kaminu
2. staviti kotao pun vode
3. stavljati sastojke ovim redom: bagrem, aloja, ambra grisea, jabuka, jazsen, benzoin, breza, boraka cicak, kamilica, ruza, kukuta, hmelj, jasmin, mandragora, kadifica, bor, rutica, zalfija, stirax, jagoda, ljutovnica i pelin.

46Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Sre Mar 10, 2010 5:11 pm

Gost

Anonymous

Gost
4 i 5 su ocene.. Sto se tice herbiologije sastav bi bio dobar samo si trebala da razradis..Lepo pise vise od 10 recenicaa..

47Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 11:47 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
aaaaaaaaaa ne verujem, i ti si na strani vampira?! =_='''''''''

48Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 11:52 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
V LEKCIJA ISTORIJA MAGIJE : Dzon Di


1.) Mefisto je bio izvesni zli duh
2.) Silvermist BellatriX - Page 2 COMSELHA

49Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 11:55 am

Werewitch

Werewitch

Učenici
Učenici
ZMAJOLOGIJA : UVOD U ZMAJOLOGIJU

1.)
Od svih prirodnih nauka , zmajologija je verovatno najvrednija
proucavanja , posto je istovremeno jedna od najstarijih i najmanje
istrazenih. Premda su predmet interesovanja ljudi jos od starijih
vremena , zmajevi , zacudo , spadaju medju najmanje poznata zemaljska
stvorenja. Zato , iako mnogi naucnici veruju da su upoznali ogromnu
vecinu nase flore i faune , u malo poznatoj oblasti zmajologije ima
puno prostora za nova , uzbudljiva otkrica.


2.) Silvermist BellatriX - Page 2 1079106933_ver_dragon

50Silvermist BellatriX - Page 2 Empty Re: Silvermist BellatriX Čet Mar 11, 2010 12:17 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
istorija magije 4 .... zato sto nije to ta slika
zmajologija 5

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions