Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Molim jednog od nastavnika da procita Ned Jan 31, 2010 3:31 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
First topic message reminder :

moram do zabranjene sume da uzmem sastojke za napitak...


26Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:33 pm

Gost

Anonymous

Gost
super
jel te pojeo?

27Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:35 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
a ne.... rekao mi je da ceka Voldemora.... rekao je kao ... mnogoooo smara decko.....stvarno moram da ga pojedem..... ae pali sad

28Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:36 pm

ksenija

ksenija

Učenici
Učenici
Nhjufy nemoj da se svadjas! Very Happy a nemojte da se raspravljate! xD

29Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:37 pm

Gost

Anonymous

Gost
lol!

30Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:37 pm

Gost

Anonymous

Gost
ja se ne svadjam niti se raspravljam, znam ja da ce on nju pojest Razz

31Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:38 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
Very Happy

32Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:39 pm

Djina

Djina

Profesor
Profesor
o boze.... ee dete si...tj. deriste .... tako da moras da cutis kad stariji pricaju.... i solju mleka pa u krevet...kasno je

33Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 3:40 pm

Gost

Anonymous

Gost
jaoo, ja ne znam sto ti radish na ovaj forum, ovdje ima jedan dio odaja duhova
to je prestrasno za tebe
ajde vozi Razz

34Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Pon Feb 01, 2010 4:50 pm

salkal32

salkal32

Administrator
Administrator
e dosta je

http://www.carobnjastvo.com

35Molim jednog od nastavnika da procita - Page 2 Empty Re: Molim jednog od nastavnika da procita Uto Feb 02, 2010 2:08 am

Djina

Djina

Profesor
Profesor
upravuste.....izvinite

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu




          



Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions