Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Issabelle Lightwood taj Uto Maj 25, 2010 7:17 am

Ime:Issabelle Lightwood

Godina:18

Slika:

Moć:Reality
warping-kontrola stvarnosti.

Tip: Vestica ^^

Šta volite, a šta ne: Hmm.... volim red, rad i discippinu! Salim se! Volim noc, mesec, duhovite ljude, borilacke vestine, zimu, belu cokoladu, vukove, ... Ne volim tugu, smrt, glad i kada mi neko ide na zivce.

O vama:(ukratko o vašem životu) Pa, imam starijeg i mladjeg brata, Oduvek sam bila drugacija, nikada me nije zanimalo sta drugi misle o meni, volela sam da se bijem, sportski sam duh,kao i takmicarski. I msm da bi to bilo to. A da, kako sam otkrila da imam moci? Pa, jednog lepog dana su mi rekli da idem u skolu za magiju, a iskreno sam se nadala da me salju u popravni dom, ali sam zarvsila ovde. Moj mladji brat je prilicno lako primio odluku da njegova sestra ima moci i da ce nauciti da ih koristi, njemu je jedino bilo bitno da je dobio vecu sobu! -.-"

Status naloga:PRIHVAĆENO

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Issabelle Lightwood taj Uto Maj 25, 2010 7:19 am

Mejrema

Administrator
Administrator
Dobrodsla uskoro ces biti primljena Very Happy Ja sam profesorka Mejrema iz Istorije,lhemije i Zmajologije.Ovde ces se susreti sa mnogo predmeta ali necu filozofirati.Srecno u skoli.. VHP

3 Re: Issabelle Lightwood taj Uto Maj 25, 2010 8:15 am

Werewitch

Učenici
Učenici
''Volim noc, mesec, duhovite ljude, borilacke vestine, zimu, belu
cokoladu, vukove, ... Ne volim tugu, smrt, glad i kada mi neko ide na
zivce.''

moj covek

4 Re: Issabelle Lightwood taj Pon Maj 31, 2010 1:19 pm

Heheh... hvala vam! ^^

Inace, da pocnemo sa domacim! ^^

Herbologija VI Lekcija

Slika magnolije:

Magnolia wilsonii je vrsta magnolije karakteristicna za podrucja Kina, pogotovo Guizhou, Sichuan i Yunnan. Raste na visinama od 1.900-3.000m, a ponekada se moze naci i na 3.300m. Moze doseci visinu do 10m. Ovo je jedno veliko drvo! XD Koristi se u lekovite svrhe i jedna je od ugrozenih vrsta, ne podnosi na bilo koji nacin zagadjeno zemljiste.
Inace, jeste da je ne vezano za domaci, ali moram da kazem. Moja tetaka vec xy godina pokusava da uzgaja Magnolije, ali joj ne ide. Jedan od razloga za to verovatno je to sto ju, mislim na Magnoliju, sadi na istom mestu! XD

5 Re: Issabelle Lightwood taj Pon Maj 31, 2010 1:25 pm

mario93

Profesor
Profesor
5 super je..

___________________http://www.carobnjastvo.com_________________

AMALA PAZZA INTER AMALA

6 Re: Issabelle Lightwood taj Uto Jun 01, 2010 1:37 am

Hvala! ^^

7 Re: Issabelle Lightwood taj Pon Jun 07, 2010 6:04 am

Magicboy

Profesor
Profesor
Domaci iz napitaka odradi do veceras,ako imas obaveza obrati mi se na PM...!Razz

___________________http://www.carobnjastvo.com_________________

Zelim samo tebe za tebe samo znam,reci mi sta zelis i sve cu da ti dam...Very Happy)

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Nauka i Znanje | Highschool | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog