Jamy Halliwella Knjiga

Welcome to Carobnjastvo

Novosti

Škola je pauzirana dok forum ne skupi 200 članova. Halliwell magazine takođe zaustavljen zbog neaktivnosti. Magicboy-u je napravljena HTML strana sa njegovim pričama. Forum ima novi look i HTML stranicu.

Reklamirajte nas

• Dobrodošao na čarobnjaštvo. Ako si član molimo te da se uloguješ, a ukoliko si nov/a, molimo te da se registruješ na forum.

SREĆNO FORUMAŠENJE

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Jamy Halliwella Knjiga taj Uto Jan 19, 2010 12:20 pm

Magicboy

Profesor
      Profesor
      U mojoj knjizi cete naci razne cini za unistavanje,stvarane..Napitk i jos mnogo toga...Nadam se da ce biti od koristi vama kao i meni....=)

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Jamy Halliwella Knjiga taj Sub Feb 27, 2010 9:16 am

Magicboy

Profesor
      Profesor
      ZMAJEVI

Postoje mnoge vrste zmajeva,medjutim dele se na 2 osnovne strane...Dobru ili zlu...Na dobroj su obicno zmaj leda,vatre,prirode,ekektriciteta i zemlje...Zmaj prirode je najredji jer ima sposobnost kamuflaze,pa se tesko uocava.Elektricni zmaj ima elektrokinezu i prema verovanjima on baca munje i gromove na Zemlju.Ledeni zmaj obitava u hladnim predelima i ima cryokinezu.Zmaj zemlje se moze pronaci u pustinjama i on u potpunosti kontrolise zemlju od zemljotresa do vulkana.Najcesci je zmaj vatre koji poseduje pirokinezu.

Unistavanje:
      Vatrom iz dna duse i vetrom sto puse,
      Ovog trena nestani iz vremena,
      Kao senka malena budi dusa staklena.
      Krilima vetra nestani sada,neka sve bude kao nekada.

Prizivanje:
      Vladaru vatre ti sto sve satre,
      Bices ovde kao nekada,
      to mi je namera
      1,2,3 tu smo sada svi!

Poslednji izmenio Magicboy dana Sub Feb 27, 2010 9:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta

3 Re: Jamy Halliwella Knjiga taj Sub Feb 27, 2010 9:24 am

Magicboy

Profesor
      Profesor
      Vampiri

Krvopije koje menjaju oblik.Ponekad imaju oblik najobicnijih ljudi,a ponekad u obliku slepih miseva.Oni ''dobri'' se hrane krvlju zivotinja dok ''losi'' prezivljavaju preko ljudi.Sastavni deo njih su upravo njihovi dugi ocnjaci,mada mogu imati nadljudsku snagu,prkositi gravitaciji,levitirati i najvaznije od svega delimicnu besmrtnost,mogu se ubiti kolcem koji se treba probosti kroz srce,zive na grobljima i mracnim predelima.Kod nekih vrsta smrt moze izazvati samo ubistvo kraljice.

Dozivanje:
      U mracnoj noci,ka meni ces poci.
      Krilima svojim ti ces doci.
      Prizivam te sada i nadam se vise nikada.

Unistavanje:
      Tvoja smrtnost moja je,
      Moja smrtnost tvoja je.
      Gospodaru pakla idi,
      odavde nestani.

Poslednji izmenio Magicboy dana Sub Feb 27, 2010 9:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta

4 Re: Jamy Halliwella Knjiga taj Sub Feb 27, 2010 9:31 am

Magicboy

Profesor
      Profesor
      ZNYX

Mrak je oduvek bio tajanstven,pa za neke i strasan.Ipak,nije strasan mrak,vec ono sto je u njemu.Naime u njemu zive stvorenja koja se nazivaju Zynx.Veoma su mocna i tesko se unistavaju.Skodi im svetlost,dok vatrena oruzja na njih nemaju dejstva.Za njihovo postojanje zna mali broj vestica i carobnjaka,jer su veoma retki.Za njihovo unistavanje potrebne su cini i napici.

CINI:
      Unistiti ne mogu,ali zaustaviti mogu.
      Zaustavi se sada,jer nemas kuda.
      Nemoj se pomeriti,jer ces se zaustaviti.
      U marku neces nestati,ovde ces ostati.

Napitak:
      U blistavoj vodi kuvati vatreni grumen.Dodati malo nafte i zapaliti je,posle toga dodati preo.Dodati kamilice i narcisa,a na samom kraju dodati malo zemlje iz okolne mocvare...=)

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
      Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte blog